Витоша победи Монтана в контрола (видео)

Отборът на Витоша (Бистрица) победи с 2:1 Монтана в контролна среща, играна на стадион „Летище” в София. „Тигрите” запълниха паузата в шампионата покрай квалификациите за Евро 2020 с проверка с един от кандидатите за промоция в елита.

Именно тимът на Стефан Генов бе първият, който стигна до гол в срещата, след като Николай Цветков се разписа в 6-ата минута след щастлив рикошет. След почивката обаче, с голове на Иван Вълчанов (51’) и Георги Купенов (80’), Витоша стигна до пълен обрат и успех.

На 1 април, понеделник, тимът на Росен Кирилов ще изиграе първия си двубой от Група „А” на плейофната фаза на Първа професионална лига. Съперник на „тигрите” ще бъде Ботев (Враца). Двубоят на стадион „Христо Ботев” е насрочен за 20:00 часа.