Витоша с категорична победа на “Свети Петър”

Витоша (Бистрица) записа втори пореден успех при гостуване, след като в среща от 5-ия кръг на Втора професионална лига победи с категоричното 3:1 Банско. На стадион „Свети Петър“ в курортното градче момчетата на Костадин Ангелов откриха резултата в 30-ата минута, когато се разписа донеслият трите точки при визитата на Царско село Кристиан Кочилов.

Веднага след почивката домакините от Банско изравниха чрез Виктор Шишков. Десет минути преди края на двубоя настъпи часът на привлечения под наем от Славия Китан Василев. Младокът първо успя да преодолее опеката на Йордан Лечов в 81-ата минута и да изведе Витоша напред в резултата, а в последните секунди и да направи още по-изразителен успеха за своя отбор.

Снимка: Sportal.bg