Набор 2002 и 2004 на ФК “Витоша” с добро представяне на контролите днес

Набор 2002 на ФК “Витоша” излезе днес на стадиона в гр. Мездра, за да премери сили с противника си Локомотив (Мездра) във втората си контрола за 2021 г. Въпреки равностойния мач и добрата игра на нашите момчета, мачът завърши с резултат 0:1.

Момчетата от набор 2004 на ФК “Витоша” успяха да надвият съперниците си от “Национал” с убедителния резултат 4:0. Мачът се проведе днес на стадиона на НСА.

През първото полувреме мачът беше равностоен с пропуски на двата отбора. В първата част “Национал” имаха повече опасни положения, като в едно от тях съдията отсъди дузпа за “Национал”, но след добра реакция на вратаря ни Кристиян Славов мрежата на “Витоша” остана суха. В края на първото полувреме след прецизен пас от Деан Иванов, Васил Иванов успя да отбележи гол.

Второто полувреме остави доста празни пространства в защитата на “Национал”, от които отборът на “Витоша” успя да се възползва успешно с два гола на Александър Георгиев и 1 за Виктор Ангелов.
Отново силно представяне на отборите ни, дано задържат това ниво и в официалните срещи от втория дял на първенството.