Първи контроли за набор 2003 и набор 2002

В първия по-топъл ден за 2021 г. се проведоха първите контроли за отбори 2002 и 2003. От 13:00 ч. на стадион “Академик” набор 2003 победи с 3:0 отбора на “Бароко”. Алексадър Иванов отбеляза първия гол с красиво изпълнение под ъгъл, a другите два бяха заслуга на Константин Богданов.

Отборът на “Витоша” набор 2002, въпреки добрата игра и многото пропуснати положения, загуби с 2:1 от участника в Югозападната В група “Балкан” Ботевград. Две греди за отбора на Тигрите. Първата на Теодор Димитров с глава от близко растояние. През второто полувреме “Балкан” поведе в резултата, но нашите момчета бързо върнаха попадение. Красимир Ангелов изравни след хубаво подаване на Ивайло Петров. Отборът на “Балкан” отново излезна напред в резултата след грешка в защитата на “Витоша”. В следващите минути нашият отбор взе инициативата и имаше добро положение със задна ножица на Стилиян Стойов, минало на сантиметри от гредата, и горна греда, дело на Христиан Димитров със страхотен удар. Малко преди края на мача Ивайло Петров пропусна от близко разстояние сам срещу вратаря.
Двата отбора се представиха добре като за начало на зимната подготовка и показаха добро ниво на терена.