Три минути не достигнаха на Витоша, за да си тръгне с победата от “Надежда”

Три минути не достигнаха на Витоша (Бистрица), за да си тръгне с пълен актив от точки от стадиона в столичния квартал „Надежда“. В двубой от 11-ия кръг на Втора професионална лига футболистите на старши треньора Костадин Ангелов завъртяха 1:1 като гост на Локомотив (София).

Бистричани откриха резултата още в 10-ата минута, когато Пол Отофе се измъкна от Александър Горанов и реализира. Последваха редица положения и пропуски и пред двете врати, преди да се стигне до 87-ата минута. Тогава Калоян Ангелов центрира отдясно и Димитър Георгиев се разписа, за да донесе равенството за столичните „железничари“.

Макар да взе само точка от стадион „Локомотив“, Витоша продължава да бъде плътно зад лидерите. Тимът е на шеста позиция с 19 точки в актива си, само на три от водачите Етър и Созопол. Именно „болярите“ гостуват на стадиона в Бистрица следващия петък в един от най-вълнуващите двубои от 12-ия кръг във Втора професионална лига.

Снимка: Sportal.bg