С два гола на Кутев Витоша победи Славия като гост

Отборът на Витоша (Бистрица) записа втори успех от началото на сезона в Първа професионална лига, след като в двубой от третия кръг победи с 2:0 като гост състава на Славия. На стадион „Васил Левски“ бистричани стигнаха до трите точки след два гола на Даниел Кутев. Крилото на „тигрите“ се разписа в 13-ата и 44-ата минута, а при малко повече късмет през втората част можеше да реализира и хеттрик. За съжаление, ударът му в 47-ата минута срещна напречната греда.

С победата Витоша събра 6 точки в актива си и зае четвъртото място във временното класиране с равен брой точки с третия Ботев (Пловдив). В следващия кръг момчетата на Росен Кирилов имат изключително сериозно изпитание, след като на стадиона в Бистрица пристига шампионът Лудогорец. Двубоят с “орлите” е тази неделя, 12 август, от 18:30 часа.

Славия – Витоша (Бистрица) 0:2