Секунди разделиха Витоша от историческата първа победа в елита (видео)

Отборът на Витоша (Бистрица) остана на броени секунди от историческа първа победа в елита на България. Футболистите на Костадин Ангелов завършиха наравно 1:1 като домакин на Славия в среща от 23-ия кръг на Първа професионална лига, като миг преди последния съдийски сигнал имаха аванс в резултата след попадение на Даниел Пеев в 67-ата минута. За съжаление, в края на даденото от Георги Димитров 4-минутно продължение Милчо Ангелов донесе точката на “белите”, като лиши бистричани от така дългоочаквания триумф. Така тимът продължава да бъде на последното, 14-о място с актив от 6 точки. Тази сряда, от 12:30 часа, “зелените” гостуват на Ботев (Пловдив) в срещата от 24-ия кръг, а в неделя приемат в Бистрица Септември (София).

Витоша – Славия 1:1