Витоша и Ботев (Пд) не се победиха в Коматево

Отборът на Витоша (Бистрица) завърши наравно 1:1 с Ботев (Пловдив) в контролна среща, играна на базата на “канарчетата“ в Коматево. Двата състава си размениха по един гол още до средата на първата част.

Дуде Ндонгала откри резултата в полза на „жълто-черните“ в 6-ата минута, а юношата на пловдивчани Наско Милев, който подписа договор с „тигрите“ това лято, изравни с хубав диагонален удар в 26-ата минута.

Това бе пета проверка за бистричани това лято. В края на лагера в Тетевен Витоша завърши наравно 1:1 с Литекс (Ловеч), а няколко дни по-късно завъртя 2:2 в Севлиево с Дунав (Русе).

Миналата седмица момчетата на Росен Кирилов отстъпиха с 0:1 на Локомотив (Пловдив) в Самоков, а малко след това записаха първа победа в контролите, след като надвиха с 2:0 Марица (Пловдив).