Витоша и Дунав завършиха наравно (видео)

Отборът на Витоша (Бистрица) завърши наравно 1:1 като домакин на Дунав (Русе) в двубой от XVIII кръг на efbet Лига. „Тигри“ и „дракони“ си размениха по един гол през втората част.

Емил Гъргоров откри резултата от дузпа в 54-ата минута, а десетина по-късно бившият голмайстор на бистричани Стефан Христов изравни.

В последните 15 минути момчетата на Енгибар Енгибаров играха с човек по-малко, след като Румен Гьонов получи втори жълт, респективно червен картон.

В следващия кръг Витоша гостува на Левски, а три дни по-късно, на 4 декември, е 1/8-финалният двубой от турнира за Купата на България.