Витоша приключи годината с равенство (видео)

Отборът на Витоша (Бистрица) приключи с равенство годината в Първа професионална лига. В двубой от последния, XX кръг на есенния дял момчетата на Росен Кирилов завършиха наравно 1:1 като домакин на Черно море.

„Моряците“ поведоха в 20-ата минута с гол на капитана си Георги Илиев, който се разписа след щастлив рикошет. В 73-ата минута натискът на „тигрите“ даде резултат и Ивайло Лазаров изравни след точен удар с глава.

Бистричани обаче могат да съжаляват много, че не достигнаха до победата, тъй като в последния четвърт час на два пъти сантиметри не достигнаха на голмайстора Стефан Христов, за да отбележи втори гол във вратата на Георги Китанов.

Със спечелената точка у дома Витоша събра 20 в актива си и ще зимува на 11-то място в класирането.