Витоша с класическа загуба на “Лудогорец Арена” (видео)

Отборът на Витоша (Бистрица) загуби с 0:3 гостуването си на шампиона Лудогорец в среща от XVII кръг на Първа професионална лига. На „Лудогорец Арена“ в Разград „орлите“ реализираха два бързи гола във вратата на Николай Георгиев, дело на Вандерсон (13‘) и Лукас Саша (15‘), и до голям степен предрешиха крайния изход на двубоя. В 81-ата минута резервата Якуб Шверчок оформи класиката. Въпреки загубата Витоша запази 11-то място във временното класиране с актив от 16 точки. В следващия кръг „тигрите“ приемат последния в подреждането Верея (Стара Загора). Двубоят в Бистрица е този четвъртък, 6 декември, от 12:30 часа.