Витоша U15 започна с успех пролетния дял

Отборът на Витоша (Бистрица) до 15 години започна с успех пролетния дял в зоналното първенство. Момчетата на Йордан Върбанов победиха с 1:0 гостуващия състав на Пирин 2001 (Благоевград) в среща от на XVIII кръг на шампионата.

Единственото попадение в срещата реализира Антонио Валериев, който се разписа в 58-ата минута след много добро изпълнение на пряк свободен удар. С огромен принос за трите точки бе вратарят Марио Петров, който отрази 11-метров наказателен удар на „орлетата“ в 78-ата минута.

Това е трети успех за момчетата на двукратния шампион на България с ЦСКА. В следващия кръг младите „тигри“ гостуват на Миньор (Перник).

Състав на Витоша (Бистрица): Марио Петров, Томас Белитц, Стилиан Иванов, Мартин Ковачев, Иво Димитров, Мариан Борисов (к), Куман Куманов, Антонио Валериев, Владимир Тенев, Кристиян Ружин, Огнян Петров.

Резерви: Радостин Стойчев, Тодор Иванов, Петър Зографов, Павел Павлов, Антон Георгиев и Кристиян Луканов.