Витоша U17 взе точка на Лудогорец в Разград

Юношите-младша възраст на Витоша (Бистрица) си тръгнаха с точката от Разград, след като в двубой от шестия кръг на Елитната юношеска група до 17 години завършиха наравно 1:1 с домакините от Лудогорец.

Попадението за младите „тигри” реализира Чавдар Димитров, който възстанови равенството в края на първата част, след като Онур Чолак бе открил резултата в 27-ата минута. Момчетата на старши треньора Никола Николов имаха няколко добри възможности да стигнат до трите точки през втората част, но пропуснаха да се разпишат.

Със спечелената точка Витоша U17 събра вече четири в актива си и в момента заема 13-то място във временното класиране. В следващия кръг талантите от школата на бистричани приемат Берое. Двубоят е на 14 октомври, неделя, от 15:30 часа на стадион „Летище”.