Витоша загуби от Ботев (Пд)

Отборът на Витоша (Бистрица) загуби с 0:2 домакинството си на Ботев (Пловдив) в двубой от последния, XX кръг на efbet Лига. Футболистите на Енгибар Енгибаров удържаха нулевото равенство през първата част, но още с подновяването на играта – в 30-ата секунда, Тодор Неделев отбеляза страхотен гол, с който даде аванс на „канарчетата”. Попарени от изключително лошото начало на второто полувреме, „тигрите” не успяха да намерят аргументи, за да възстановяват равенството. В крайна сметка след втори гол за пловдивчани, дело на Фернандо Виана в 82-ата минута, Витоша загуби с 0:2 последния си мач за 2019 година.