Витоша загуби с 0:2 от ЦСКА-София (видео)

Отборът на Витоша (Бистрица) загуби с 0:2 домакинството си на ЦСКА-София в двубой от втория кръг на Първа професионална лига. По този начин столичният гранд дублира резултата от декемврийския сблъсък в центъра на София.

„Тигрите“, които бяха без петима основни футболисти на стадион “Васил Левски”, се простиха с възможността да вземат нещо от „червените“, след като още в самото начало на срещата – между 9-ата и 16-ата минута, допуснаха два нелепи гола във вратата си.

На свой ред момчетата на Росен Кирилов създадоха три сериозни опасности пред вратата на Витаутас Черниаускас до края на първата част, но не успяха да реализират нито една от тях.

В следващия кръг Витоша отново играе на Националния стадион, но този път като гост на Славия. Двубоят е на 6 август, понеделник, от 20:30 часа.

Витоша (Бистрица) – ЦСКА-София 0:2