Витоша загуби с 0:3 от Верея

Отборът на Витоша загуби с 0:3 домакинството си на Верея в двубой от 7-ия кръг на Първа професионална лига. Срещата бе историческа за бистричани, които за първи път имаха възможност да приемат мач от елита на стадиона си Бистрица. Попаденията за старозагорци реализираха Мехди Фенуш, Венцислав Бенгюзов и Георги Андонов. Първият гол за Верея падна в 33-ата минута, когато Фенуш прати от неудобна позиция топката в мрежата зад Християн Василев. В 69-ата минута Бенгюзов се възползва от недобре изчистена от страна на Василев топка и без да се колебае, с техничен прехвърлящ удар я прати обратно в опразнената врата. Футболистите на Илиан Илиев стигнаха до трети гол в 87-ата минута, когато капитанът Георги Андонов се разписа с глава след центриране от корнер. Поражението остави Витоша на дъното в класирането с 1 точка.

Снимка: Sportal.bg