Витоша U17 с 22-ра победа от началото на сезона

Отборът на Витоша (Бистрица) до 17 години победи с 4:1 като домакин Барокко (София) в среща от 27-ия кръг на първенството за юноши-младша възраст, зона „София“. Тон за поредния успех на водения от Росен Стоянов тим даде Виктор Мицилков, който откри резултата след четвърт час игра. В 27-ата минута Алексей Георгиев удвои, а в 35-ата минута Васил Първанов пропусна от дузпа да направи преднината на малките „тигри“ класическа.

Гостите върнаха едно попадение след почивката след точно изпълнение от бялата точка, но с нов гол на Алексей Георгиев в 55-ата и попадение на Теодор Костадинов в 66-ата минута Витоша U17 записа 22-ра победа от началото на сезона. Юношеската формация на бистричани продължава да бъде лидер в класирането с актив от 68 точки, с три повече от втория Левски, който обаче е с два мача по-малко.

Стани част от FCVitosha Summer Trials Научи повече тук!