Изключително важни три точки срещу Сливнишки Герой

На стадиона в Бистрица тигрите посрещнаха стабилния отбор на Сливнишки Герой.

Мачът започна страхотно за нашия отбор и още във втората минута след пас на Християн Димитров, Томи Костадинов реализира за 1-0. Гостите веднага реагираха и в 14 мин върнаха попадението с далечен удар от 30 метра. Така и завърши първото полувреме – 1-1.

През втората част Витоша успя да поеме контрола на срещата и създаде добри ситуации за гол, но трябваше да изчака до 90-та минута, когато след един пробив на Ивайло Петров пусна успореден пас и след удар към вратата топката срещна напречната греда и попадна в Георги Найденов, който хладнокръвно я насочи във вратата на противника.
Така Витоша се изкачи временно до първата позиция, преди да завършат всички мачове в групата.

Следващият мач е събота от 17:00 срещу приятната изненада в групата Оборище Панагюрище на стадион Орчо Войвода.