Силен мач за нашия отбор, и отново без загуба

На стадиона в Бистрица приехме един от качествените отбори в групата Чавдар Етрополе.
Още в петата минута Цветомир Вачев нацели напречната греда след удар с глава. Мачът се контролираше през всичките 90 минути от Витоша, но въпреки това Чавдар успя да поведе средата на втората част след хубав далечен удар. Тигрите реагираха мигновено и голът беше върнат веднага, след хубав пробив отдясно и прострелно центриране Антонио Михов засече топката и изравни резултата. До края почти нямаше чисти положения за гол пред двете врати.
Двубоят потвърди, че това са два от играещите футбол отбори и не случайно са в горната част на таблицата.
Събота от 16:00 часа е следващият двубой срещу Гранит Владая. Да подкрепим момчетата на негостоприемния стадион във Владая.